kredyty dla firm
Ścieżka powrotu: HomeAktualności
Aktualności
Spotkanie biznesowe w Tuliszkowie

W dniu 25 maja br. roku w Gminie Tuliszków ( Powiat Turecki) odbyło się spotkanie biznesowe.

Tematyką spotkania było: Finansowanie zewnętrzne  kierowane do sektora małych i średnich przedsiębiorstw działającym na obszarze Województwa Wielkopolskiego, oraz poręczenia JEREMIE jako najtańszy na rynku sposób alternatywnego zabezpieczenia kredytów, pożyczek bankowych, leasingów oraz wadiów przetargowych.

Prezentację przedstawił Wiceprezes Funduszu  Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego  Eugeniusz Grzeszczak, ponadto o Programie Rewitalizacji Gminy i Miasta Tuliszków mówił Prezes Zarządu NUVARRO   Sp. z o.o Dariusz Kałużny.

W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt przedsiębiorców z Gminy i Miasta Tuliszków.

 

 

 

Spotkanie biznesowe w Tuliszkowie

W dniu 25 maja br. roku w Sali Bankietowej M.M. Maniccy w Tuliszkowie odbędzie się spotkanie biznesowe zorganizowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszkowa Grzegorza Ciesielskiego oraz Wiceprezesa Zarządu Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A. Eugeniusza Grzeszczaka adresowane do przedsiębiorców z Gminy i Miasta Tuliszkowa.

Tematyką spotkania będzie: Finansowanie zewnętrzne  kierowane do sektora małych i średnich przedsiębiorstw działającym na obszarze Województwa Wielkopolskiego, oraz poręczenia JEREMIE jako najtańszy na rynku sposób alternatywnego zabezpieczenia kredytów, pożyczek bankowych, leasingów oraz wadiów przetargowych.

 

Forum Gospodarcze Gniezno 2016 z udziałem FRIPWW S.A.

W dniu 21 października 2016 roku odbyło się Forum Gospodarcze w Gnieźnie. Nadrzędnym celem organizatorów tego wydarzenia było przekazanie wiedzy oraz stworzenie swobodnej platformy dialogu oraz wzajemnej wymiany doświadczeń i informacji z zakresu życia gospodarczo-ekonomicznego powiatu gnieźnieńskiego.

Program forum obejmował m.in.:

- panel dyskusyjny „Szanse rozwoju gospodarczego powiatu gnieźnieńskiego”,

- panel dyskusyjny „Fundusze Unijne szansą rozwoju podmiotów gospodarczych” z wystąpieniem Eugeniusza Grzeszczaka - Wiceprezesa Zarządu Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A., który przybliżył temat „Poręczenie JEREMIE – alternatywny sposób zabezpieczania kredytów i pożyczek bankowych dla przedsiębiorców”,

- panel dyskusyjny „Problemy, z którymi borykają się wielkopolscy przedsiębiorcy”.