Zamówienia publiczne 2018

Zapytanie ofertowe na wykonanie i dostawę gadżetów reklamowych dla Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A. o wartości poniżej 30 000 euro

By 22 października 2018 kwiecień 8th, 2019 No Comments

 

Zamawiający – Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A., poniżej przedstawia treść zapytań złożonych przez Wykonawców wraz z wyjaśnieniami do prowadzonego zapytania ofertowego na wykonanie i dostawę gadżetów reklamowych.

Pytanie nr 1:

Czy na smyczach odblaskowych możemy nadrukować logo tylko w 1 kolorze?

Odpowiedź

Zamawiający dopuszcza możliwość nadruku w 1 kolorze na smyczach odblaskowych.

Pytanie nr 2:

Czy możemy nadrukować logo tylko w 1 kolorze na etui lub/i na składanej torbie na zakupy? W ilu miejscach wycenić nadruk – w 1 czy w 2 miejscach?

Odpowiedź

Zamawiający dopuszcza możliwość nadruku w 1 kolorze i w 1 miejscu, tj. na etui do składanej torby na zakupy.

Pytanie nr 3:

Logotypy mogą mieć max 5mm na wysokość – jaki logotyp uwzględnić do wyceny długopisu?

Odpowiedź

Zgodnie z treścią SOPZ, długopis aluminiowy musi zostać oznaczony logo Zamawiającego oraz logotypami składającymi się na zestawienie minimalne z Księgi Identyfikacji Wizualnej Inicjatywy JEREMIE (str. 18). W przypadku braku możliwości wygrawerowania czytelnego logo Zamawiającego, Zamawiający w zamian dopuszcza możliwość wygrawerowania adresu strony internetowej Zamawiającego, tj. www.fripww.pl.

Pytanie nr 4:

Etui będzie dostępne po 9 listopada – czy zaproponować inne, podobne ale dostępne?

Odpowiedź

Zgodnie z treścią Zapytania ofertowego termin realizacji zamówienia nie może być dłuższy niż 21 dni od dnia zaakceptowania przez Zamawiającego wizualizacji gadżetów reklamowych, w związku z czym nie ma konieczności proponowania innych skórzanych wizytowników.

Pytanie nr 5:

Proszę o informację, w ilu kolorach wycenić nadruk na smyczy, torbie i USB?

Odpowiedź

Zamawiający dopuszcza możliwość nadruku w 1 kolorze na smyczy odblaskowej, składanej torbie na zakupy oraz pendrive OTG.

Pytanie nr 6:

Czy na długopisie i wieszaku wycenić grawer?

Odpowiedź

Zamawiający dopuszcza możliwość  graweru na długopisie aluminiowym i wieszaku na torebkę, które zgodnie z treścią SOPZ muszą zostać oznaczone logo Zamawiającego oraz logotypami składającymi się na zestawienie minimalne z Księgi Identyfikacji Wizualnej Inicjatywy JEREMIE (str. 18). W przypadku braku możliwości wygrawerowania czytelnego logo Zamawiającego, Zamawiający w zamian dopuszcza możliwość wygrawerowania adresu strony internetowej Zamawiającego, tj. www.fripww.pl.

Pytanie nr 7:

Na portfelu grawer, czy tłoczenie?

Odpowiedź

Zamawiający dopuszcza możliwość nadruku logo Zamawiającego oraz logotypów składających się na zestawienie podstawowe z Księgi Identyfikacji Wizualnej Inicjatywy JEREMIE (str. 18) na opakowaniu upominkowym.

Pytanie nr 8:

Mam pytanie dotyczące bloczku w kratkę A4. Czy pisząc indywidualny nadruk na każdej stronie, rozumie się na każdej stronie inny nadruk? Czyli 100 różnych nadruków czy wszystkie 100 kartek z takim samym nadrukiem?

Odpowiedź

Zamawiający przez „indywidualny nadruk na każdej stronie” rozumie środek bloczku, na który składa się 100 kartek z takim samym nadrukiem.

Skip to content